SSS

 

1.     Online Doktor, ücretleri ne kadar?

Online Doktor, ücretleri bölüm ve doktora göre değişmektedir. Platforma üye olarak doktor ücretlerini görebilirsiniz.

2.     Online Doktor, ücretleri için nasıl ödeme yapabilirim?
Platform üzerinden doktorun online muayene için uygun olan saatini seçerek, kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

3.     Kullandığınız kredi kartı ödeme sistemi BDDK onaylı mı?

Evet, kullandığımız ödeme alt yapısı (BDDK) Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir sanal POS sistemidir. Ödeme sırasında bankanız tarafından size ayrıca SMS gönderilerek güvenlik kontrolü de yapılacaktır. Giriş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz sisteme kaydedilmemektedir.

4.     Online Doktor, hizmeti sonrasında fatura gönderilecek mi?

Evet, faturanız e-posta (e-mail) adresinize iletilecektir.

5.     Online Doktor, görüşmesi için nasıl randevu alabilirim?

Ana Sayfa üzerinden doktor adı, branş ve hastalık bazlı arama yaparak doktorları listeleyebilir. Doktor profilinde yer alan randevu listesinden sizin için uygun olan randevu saatini seçerek, ödemenizi gerçekleştirip randevunuzu alabilirsiniz. Randevunu onaylandığında tarafınıza e-posta ve SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Ayrıca profiliniz üzerinden de randevularınızı görüntüleyebilirsiniz.

6.     Doktor ile görüşmeler ne kadar sürer?

Doktor görüşme süreleri branş ve doktora göre değişmektedir. Randevu ekranında doktor randevu sürelerini görebilirsiniz. Genel olarak doktor görüşme süreleri 15 dakika ile 50 dakika arasında değişmektedir.

7.     Doktor ile hemen görüşmeden, ileri bir güne randevu alabilir miyim?

Evet, doktor profilinde doktor için ileri tarihli olarak tanımlanan 15 günlük süre için randevu alabilirsiniz.

8.     Doktor ile görüntülü görüşme (video konferans) iletişim adresi bana nasıl iletilecek?

Randevu aldıktan sonra üyelik için bildirdiğiniz cep telefonunuza SMS olarak ve mail hesabınıza E-Posta yoluyla erişim linki gönderilmektedir. Ayrıca platforma giriş yaptıktan sonra randevularım sekmesinde yer alan görüntülü görüşme katılım butonuna tıklayarak da görüşmeye dahil olabilirsiniz.

9.     Online Doktor, görüntülü görüşme esnasında teknik bir sorun nedeniyle görüşme kesilirse devam edebilir miyim?

Evet, kesintinin kısa sürmesi durumunda yine aynı link üzerinden görüşmeye katılabilirsiniz. Kesintinin uzun sürmesi durumunda 444 6 142 numaralı çağrı merkezimizi aramanız ve sorununuzu iletmeniz gerekmektedir.

10. Online Doktor, görüntülü görüşme esnasında teknik sorunun uzun sürmesi durumunda yeni randevu için tekrar ücret ödeyecek miyim?

Hayır, teknik problemin uzun sürmesi durumunda doktorunuz sizin için yeni bir randevu oluşturacak ve bu görüşme için tekrar ücret ödemeyeceksiniz.

11. Online Doktor, görüntülü görüşme esnasında görüntü ve/veya ses kaydı yapılmakta mıdır?

Hayır, görüntülü görüşme esnasında görüntü ve/veya ses kaydı yapılmamaktadır.

12. Online doktor, görüntülü görüşme esnasında görüntü ve/veya ses kaydını ben yapabilir miyim?

Hayır, KVKK (Kişisel Verilen Korunması Kanunu) gereğince görüşmelerin kayıt altına alınması yasal değildir.

13. Online Doktor, görüşme sırasında daha önceki sonuçlarımı doktor ile paylaşabilir miyim?

Bilgisayar üzerinden görüntülü görüşme yaparken, görüşme ekranında yer alan ekran paylaş butonu ile sonuçlarınızı doktorunuzla paylaşabilirsiniz.

14. Randevumu iptal edebilir miyim?

Randevu saatine 2 saat kala platform üzerinde yer alan randevularım sekmesinden randevunuzu iptal edebilirsiniz. Randevunuzu iptal etmeniz durumunda ücretiniz tarafınıza 3 ila 7 gün içerisinde iade edilir.

15. Randevuma katılmasam ne olur?

Randevunuza katılmamanız durumunda randevu işlemi gerçekleşmiş sayılır ve ücret iadesi yapılmaz.

16. Online Doktor, görüşmesi sonrasında kontrol seansı var mıdır?

Her branş için farklılık göstermekle birlikte doktorunuzun gerekli görmesi halinde kontrol randevularınız doktorunuz tarafından oluşturulmaktadır. Görüşme esnasında kontrol randevunuzun ayarlanmadığı durumlarda 444 6 142 numaralı çağrı merkezimizi arayarak kontrol randevunuzun oluşturulması için destek alabilirsiniz.

17. Online Doktor, görüşmesi özel sağlık sigortası kapsamında yapılabilmekte midir?

Doktor profil ekranında doktorun kabul edebildiği özel sağlık sigortası kurumları yer almaktadır. Bu alanda yer alan özel sigorta kurumlarından poliçeniz olması durumunda randevu ekranında poliçe sorgulaması yaparak özel sağlık sigortanızın imkanlarından faydalanabilirsiniz. Doktor profilinde özel sağlık sigortası kurumunuzun yer almaması durumunda sigorta şirketiniz ile irtibata geçerek platformumuz üzerinden hizmet almayı talep edebilirsiniz.