Entegrasyonlar

Sitemiz, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve iş akışlarınızı kolaylaştırmak için çeşitli platformlarla entegre edilmiştir. Bu entegrasyonlar sayesinde, farklı platformlarda birden fazla hesap yönetmek zorunda kalmadan, tek bir platformdan tüm işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Entegrasyonlarımızın bazı avantajları şunlardır:

Sitemizin sunduğu bazı önemli entegrasyonlar şunlardır:


Sağlık Bakanlığı Sağlık Bakanlığı

E-Reçete

E-Reçete

Sağlık hizmet sunucularının sistemleri üzerinde, hekimler tarafından, Kurumun duyurduğu ve tanımladığı şekilde oluşturulup MEDULA sistemine elektronik ortamda kaydedilerek elektronik reçete numarası verilmiş olan reçeteler e-reçete (elektronik reçete) olarak tanımlanmaktadır.

E-Nabız

E-Nabız

E-Nabız, vatandaşların kişisel sağlık bilgilerini bireysel olarak İnternet tabanlı servis üzerinde ve telefon aplikasyonunda görüntüleyip yönetebileceği; Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan, Türkiye'de kullanılan kişisel sağlık kaydı sistemidir.

E-Rapor

E-Rapor

Sağlık bakanlığımıza bağlı sağlık kuruluşlarınca verilen tüm raporların (doğum, engelli, sürücü, istirahat, durum bildirir raporu vb.) elektronik ortamda, e-imzalı olarak verilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

SKRS E-Reçete İlaç ve Diğer Farmasötik Ürünler

SKRS E-Reçete İlaç ve Diğer Farmasötik Ürünler

SKRS E-Reçete İlaç ve Diğer Farmasötik Ürünler Listesi, e-reçete sisteminde yer alan tüm ilaç ve farmasötik ürünlerin listesini içeren bir kaynaktır. Bu liste, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından güncellenmektedir.

Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü Kayıt ve Tescil Birimi

Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü Kayıt ve Tescil Birimi

Sağlık Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü Kayıt ve Tescil Birimi, sağlık hizmeti sunum sürecinde kullanılan yazılım üreticisi firmaları ve bayileri kayıt altına almak ve yazılımların ilan edilen standartlara uygunluğunu denetlemekten sorumlu birimdir.

ÇKYS Doktor Bilgi Bankası

ÇKYS Doktor Bilgi Bankası

ÇKYS Doktor Bilgi Bankası, Türkiye'deki tüm doktorların lisans ve uzmanlık bilgilerini içeren bir veritabanıdır. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından yönetilmektedir.

Ödeme Yöntemleri Ödeme Yöntemleri

EDM

EDM

Elektronik Belge Yönetim Sistemi, kurumların faaliyetleri sırasında oluşturdukları her türlü dokümantasyonun, üretiminden nihai tasfiyesine kadar olan süreç içerisinde arşivlenmesini ve yönetilmesini sağlayan sistemdir.

İyzico

İyzico

İyzico, kredi kartları, banka kartları, havaleler ve mobil ödemeler dahil olmak üzere çeşitli ödeme yöntemlerini kabul eder. Şirket ayrıca sahtecilik koruması ve geri ödeme yönetimi gibi satıcılar için bir dizi araç sunmaktadır.

HBYS Firmaları HBYS Firmaları

Monad

Monad

Monad Nucleus HBYS, hastanelerin hasta kayıt yönetimi, klinik yönetimi, mali yönetimi, personel yönetimi, raporlama ve analiz gibi tüm süreçlerini yöneten entegre bir hastane bilgi yönetim sistemidir.

Çağrı Sistemleri Çağrı Sistemleri

Jettel

Jettel

Jettel'in çağrı merkezi çözümü, işletmelerin müşterileriyle daha iyi iletişim kurmalarına ve müşteri hizmetlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış bulut tabanlı bir çözümdür.