Hizmetlerimiz

Hastalar İçin:

TDM Clinic sistemini kullanan hastalar yine TDM Clinic sistemini kullanan Klinik ve Uzaktan Sağlık Hizmetlerini kullanan diğer sağlık kuruluşundaki başvurularını ve bu başvurularda oluşan sağlık bilgilerini (Öneri, Hastalık Tanısı, Reçete vb. gibi) görebilirler. Ayrıca sisteme tanımlamış olduğu sağlık (Alerji, Özgeçmiş, Soygeçmiş vb. gibi) ve diğer bilgilerini (Boy, Kilo, Kan Grubu vb. gibi) yine TDM Clinic altyapısını kullanan Klinik ve diğer sağlık kuruluşları ile paylaşabilmektedir. Ayrıca TDM Clinic sistemini kullanmayan sağlık kuruluşlarında yaptırmış olduğu ve oluşan bu sağlık verilerini (Tahlil Sonuçları, Tetkik Sonuçları, Anamnez Raporları vb. gibi) de sisteme yükleyebilmektedirler. Yine bu bilgileri sistem üzerinden onay vererek TDM Clinic sistemini kullanan sağlık kuruluşundaki hekimi ile paylaşabilmektedir. Böylece tüm sağlık verilerini sistemimiz üzerinde tutarak verilerin güvenli bir şekilde saklanmasını ve hızlı erişilebilmesini sağlayabilirler.

Klinikler ve Muayenehaneler İçin:

TDM Clinic ile muayenehanelerinizin iş süreçlerini yönetebilir, hasta ve doktorlarınızın randevularını planlayabilir, hastalarınızın klinik verilerini kaydedebilir, hastalarınızın finansal işlemlerini takip edebilirsiniz. Hastalarınıza tanı koymak için gerekli olan tahlil ve tetkikleri sistem üzerinden seçebilir ve sonuçlarını sisteme kaydedebilirsiniz. Ayrıca hastalarınıza yapmış olduğunuz işlemleri de kaydederek geriye dönük olarak yapmış olduğunuz tedavileri takip edebilirsiniz. Hastalarınıza reçete düzenleyebilir ve geçmiş reçetelerini görebilirsiniz. Ayrıca hastalarınızdan almış olduğunuz ücretleri sisteme kaydederek hem hastalarınızın faturalarını düzenleyebilir hem de aylık gelirlerinizi takip edebilirsiniz. TDM Clinic sistemini kullanan hastalarınızın ve danışanlarınızın sizinle paylaşmaları durumunda geçmişe dönük sağlık verilerini, sağlık öykülerini görüntüleyebilir ve diğer tüm bilgilerine ulaşabilir ve bu bilgileri de değerlendirmelerinizde kullanabilirsiniz.

Diğer Sağlık Kurumları İçin:

TDM Clinic altyapısını kullanan sağlık kuruluşları, USBS (Uzaktan Sağlık Bilgi Sistemi) sistemi üzerinden hastalar ve danışanlar ile hekimler mekan bağımsız görüşme gerçekleştirebileceklerdir. Görüntülü görüşme gerçekleştirilirken hekimler hastaları ile ilgili görüşme ile ilgili sağlık bilgilerini kaydedebileceklerdir. Sağlık kurumunun kullanmış olduğu (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) HBYS’nin imkan sunması halinde bu görüşme bilgileri HBYS sistemine aktarılabilmektedir. Portalı kullanan sağlık kurumları ve bu kurumlarda çalışan hekimler portalımızda listelenerek hastaların hekimlere ulaşması kolaylaşmaktadır. Çoklu dil seçeneği ile yurtdışındaki hastaların da hekimlere ulaşması sağlanmaktadır. Sağlık turizm belgesine sahip olan sağlık kurumlarının sağlık turizm hizmetlerine katkı sağlayacak bu sistem ile sağlık kurumları ve hekimler yurtdışında da tanınmış olacaktır.